Energylandia to pierwszy prawdziwy Park Rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Nasz Park jest miejscem, w którym rodzice nie będą musieli pilnować swoich pociech, tylko razem z nimi spędzą niezapomniane chwile, a czas upłynie im na zabawie i wspólnej podróży do świata baśni i fantazji, świata magicznych przeżyć i niezwykłych doznań.

Add Description here

Łowisko wędkarskie Podolsze położone jest przy drodze Zator-Smolice. Składa się z czterech zbiorników wodnych o łącznej powierzchni 16h lustra wody.Największy z nich to zbiornik o powierzchni około 10 h, mniejszy ma 2 h a pozostałe dwa zbiorniki to oczka wodne o wielkości 1h.

Spływ kajakowy na skawie

Spływy kajakowe dostarczają niesamowitych wrażeń, umożliwiając obcowanie sam na sam z naturą oraz poznawanie historii i bogatej kultury regionu. Czas spędzony w kajaku to doskonały relaks dla osób preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu.

Orlik w Palczowicach

Kompleks powstał przy Ludowym Klubie Sportowym. Za ponad 1,2 miliona złotych udało się wybudować boisko piłkarskie z syntetyczną trawą o wymiarach 62 na 30 metrów i boisko wielofunkcyjne do koszykówki i piłki siatkowej o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 32,1 na 19,1 metra, które są oświetlone oraz budynek sanitarny z szatniami. 

Dostęp do tych boisk jest bezpłatny. Jednak warto zarezerwować sobie miejsce kontaktując się z zarządcą obiektu, którym jest Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze, dzwoniąc pod numer telefonu 33-841-21-66.

Szlak Architektury Drewnianej

Szlak Architektury Drewnianej jest wizytówką Małopolski. W odległości 7 km od naszego gospodarstwa znajduje się Kościół parafialny św. Andrzeja w Graboszycach zbudowano w 1585 r., na miejscu dawniejszego. 

Kopiec Grunwald w Palczowicach

Please reload

© 2014 by Lawendowe Siedlisko. All rights reserved

  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now